ÉVADZÁRÓ: AZ ÖTEZER EMBER MEGVENDÉGELÉSE

A felvétel 2018. június 10-én készült a Kispesti Baptista Gyülekezet évadzáró istentiszteletén.

Igét hirdet: Dr. Mészáros Kálmán lelkipásztor.

Bibliai textus: „Amikor az idő már későre járt, odamentek hozzá (Jézushoz) a tanítványai, és ezt mondták neki: „Lakatlan hely ez, és az idő már későre jár. Bocsásd el őket, hogy a környező településekre és falvakba menve ennivalót vegyenek maguknak.” Ő azonban így válaszolt nekik: „Ti adjatok nekik enni!” (Márk 6,35-37)

Évadzáró délelőtti istentisztelet: 

Ekkor került sor gyülekezetünk vasárnapi iskolásainak összefoglaló beszámolójára. Csoportjelenetben mutatták be az „Ötezer ember megvendégelése” történetét.A délelőtti istentisztelet záró fejezetében megemlékeztünk a Sasvári házaspár házasságkötésének 10. évfordulójáról.

Szólj hozzá!

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .